Інтерв'ю

Свобода чи гноблення: «У світу є вибір», — Володимир Зеленський в інтерв’ю

Яким український президент бачить світ майбутнього?

Російська агресивна війна проти України сильно змінила світ. Яким бачить майбутнє український президент? Є два варіанти, – каже Володимир Зеленський в інтерв’ю кореспонденту ZDF Катрін Айгендорф.

Світ великих монополій і гноблення

Якщо світ відмовиться підтримувати Україну і «дозволить Росії перемогти нас», буде хвиля зміщення кордонів. «Велика хвиля, тому що деякі країни знаходяться на різних континентах», – каже Зеленський. Світова війна буде – «безсумнівно».

Тоді світ майбутнього стане світом великих монополій. Більші, сильніші країни «пригнічуватимуть» менші та «ділять між ними світ».

Світ свободи і рівних прав

Але є й інший сценарій, підкреслив український президент. «Кожна людина в цьому світі, незалежно від розміру країни, озброєння армії, яка знає, що вона так само захищена, має такі ж права, як і будь-яка інша людина в цьому світі».

І далі: «Є приклад України – якою б великою не була Росія, весь світ підтримає вас, коли порушуються права людини».

«У світу є вибір»

Сам він схиляється до другого сценарію – рівності прав і свобод, за словами Зеленського: Але: «Світ має робити свій власний вибір».

Дивіться повне інтерв’ю кореспондента ZDF Катрін Айгендорф із президентом Володимиром Зеленським.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top