Інтерв'ю

Світ не має звикати до війни Росії проти України, інакше вона не закінчиться ніколи – Олена Зеленська в інтерв’ю телеканалу АВС

Перша леді Олена Зеленська закликала мир і, зокрема, Сполучені Штати Америки не звикати до війни Росії проти України, адже якщо це станеться, то війна ніколи не закінчиться. Про це дружина Президента заявила в інтерв’ю американському телеканалу ABС, яке дала у Києві.

Розмову на 40 хвилин перервала повітряна тривога – цей епізод також побачили американські глядачі.

«Мені дуже хочеться, щоби весь світ, і американці теж, не звикали до цієї війни. Так, від вас вона далеко, довго триває, і від неї можна втомитися, але, будь ласка, не звикайте, бо якщо всі звикнуть, ця війна ніколи не скінчиться. Не звикайте до болю. І коли ви починаєте думати, що для цієї війни можуть бути якісь причини, то ви в зоні російської пропаганди. Будьте уважними, слухайте правду», – сказала вона.

Олена Зеленська також підкреслила, що Україна не готова поступатися своїми територіями в обмін на «світ», як пропонують деякі російські та світові політики: «Ми не готові поступатися своїми територіями. Не можна втратити свої території та бути спокійними надалі. Агресор не зупиниться на частині нашої території, не зупиниться, доки нас не знищить. Тож у нас немає вибору – ми маємо боротися за свою незалежність».

Перша леді переконана, що українці встоять у цій війні. Але зараз наші громадяни переживають жахливі трагедії.

«Є діти, які бачили, як убивали батьків. Тут, на Київщині, наприклад, є хлопчики, які бачили, як убили їхню маму, і самі мали її ховати», – розповіла вона.

На думку дружини Президента, російські солдати вдаються до руйнувань та насильства, адже мета Росії – «знищити все те, що робить нас українцями та відрізняє від них».

Перша леді також розповіла про Національну програму психологічної допомоги постраждалим від війни громадянам, яка запускається з її ініціативи.

«Велика проблема, що українці не звикли звертатися до психолога, тому потрібна масштабна комунікаційна кампанія», – переконана вона.

Крім того, Олена Зеленська наголосила на великій ролі українських жінок у цій війні, які кожна на своєму місці роблять все для перемоги: «Завжди була впевнена, що українські жінки – найкращі. І нарешті світ побачить обличчя української жінки».

Довідка. American Broadcasting Company (ABC) – американська телевізійна мережа, створена 1943 року. Входить до «великої трійки» каналів США.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top