Експертний клуб

Путіну на переговорах із Сі Цзіньпіном не вдалося досягти бажаного — ISW

Kishida Fumio

Президент РФ Володимир Путін за підсумками переговорів із головою КНР Сі Цзіньпіном у Москві не зміг забезпечити більш щільне двостороннє партнерство з Китаєм, на яке він міг сподіватися. Такого висновку дійшли аналітики Інституту вивчення війни, про що йдеться в опублікованому звіті ISW.

Ключові висновки

  • Президент Росії Володимир Путін, схоже, висуває умови для використання Ради Безпеки ООН (РБ ООН) як зброї і методу проекції російської влади напередодні приєднання Росії до ротаційного головування РБ ООН у квітні.
  • Дані другого дня візиту президента Китаю Сі Цзіньпіна з президентом Росії Володимиром Путіним продовжували припускати, що Путін не зміг забезпечити необмежене двостороннє партнерство з Китаєм, на яке він, ймовірно, сподівався.
  • Путін неправдиво представив надання Україні боєприпасів зі збідненим ураном (непридатних для використання в ядерній чи радіологічній зброї) Заходом як значну ескалацію, щоб посилити інформаційні операції, спрямовані на стримування західної допомоги Україні в галузі безпеки, і покласти тягар переговорів щодо Захід.
  • Група Вагнера може втратити більшу частину своїх ув’язнених у найближчі тижні, оскільки у в’язнів закінчуються шестимісячні військові контракти.
  • Федеральна служба безпеки Росії (ФСБ) і Національна гвардія Росії (Росгвардія) порушили кримінальну справу щодо заступника начальника Центрального округу Росгвардії генерал-майора Вадима Драгомирецького.
  • Міністерство оборони США (Міністерство оборони США) оголосило, що санкціонувало президентське скорочення штату для надання близько 350 мільйонів доларів допомоги Україні.
  • Російські війська продовжували обмежені наступальні дії на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна.
  • Російські війська не здобули жодних підтверджених успіхів у Бахмуті та його околицях і продовжували наступальні операції на околицях міста Донецька.
  • Кремль продовжує криптомобілізаційні кампанії з вербування чоловіків по всій Росії для контрактної служби, щоб уникнути оголошення другої хвилі мобілізації.
  • Російська окупаційна влада продовжує сприяти депортації українських дітей до Росії.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top