Експертний клуб

Юрист Артем Грушанський: чи захищений український бізнес в умовах війни?

грушанский

Юрист розповів про ситуацію, пов’язану з правовим захистом бізнесу в умовах нестабільності, спричиненої війною та мобілізацією працівників.

Відомий одеський адвокат Артем Грушанський в інтерв’ю агентству ElitExpert розповів про ситуацію, пов’язану з правовим захистом бізнесу в умовах нестабільності, спричиненої війною та мобілізацією працівників.

“На жаль, наразі права бізнесу ніяк не захищені.  Більше того, в контексті мобілізації працівників хочу згадати обговорюваний зараз законопроект про “економічне бронювання”.  Йдеться про те, що роботодавець може платити щомісяця 20 тисяч гривень за кожного свого працівника на місяць, і таким чином вони матимуть броню.  Якщо ми говоримо про малий чи середній бізнес, то навряд чи якийсь роботодавець піде на це.  Адже, крім цієї суми, йому також необхідно заплатити податки, військовий збір, і в цілому, вийде настільки кругла сума, що роботодавцю легше просто закрити своє підприємство і звільнити працівників». 

Окрім того, за словами юриста, очікуване підвищення податків не врятує ситуацію в економіці. 

“Світова практика показує, що при кожному підвищенні податків бізнес просто йде в тінь.  Тому, вважаю, що підвищення податків призведе не до наповнення бюджету, а навпаки — прямо до протилежного ефекту”, — підкреслив юрист.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top