Економіка

Саудівська Аравія може збільшити видобутку нафти раніше, ніж очікує ринок

Саудівська Аравія

Згідно з даними Rapidan Energy Group, Саудівська Аравія підвищила ціни на нафту марки Brent до 100 доларів за барель, скоротивши видобуток саме тоді, коли глобальний попит на паливо досяг рекордного рівня. За словами Rapidan, незабаром цього може бути достатньо, щоб королівство знову почало збільшувати видобуток нафти, пише Bloomberg.

«Вони не хочуть навмисно надмірно напружувати ринок, тому що якщо ви отримуєте сплеск, то ви отримуєте обвал попиту, і ви отримуєте крах», — зазначив Боб Макнеллі, колишній чиновник Білого дому.

За словами Макнеллі, глобальні ринки нафти «зазнають сильного тиску», особливо для таких видів палива, як дизель та мазут, оскільки наближається пік споживання взимку. Зважаючи на особливо крихку економічну ситуацію у світі, це створює небезпеку для центральних банків, таких як Федеральна резервна система, додав він.

Ер-Ріяд пообіцяв підтримувати додаткове скорочення поставок в 1 мільйон барелів на день до кінця 2023 року разом із обмеженням експорту з боку сусіда з ОПЕК+, Росії.

Організація країн-експортерів нафти та її партнери наступного тижня проведуть сесію з моніторингу ринку, а потім повну зустріч на рівні міністрів наприкінці листопада, щоб визначити виробничу політику на 2024 рік.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top