Економіка

Російські алмази потрапили під санкції ЄС

санкции

Рада ЄС 3 січня внесла у санкційний список російського алмазодобувного гіганта, компанію «Алроса», на яку припадає понад 90% всього російського видобутку алмазів, та її генерального директора Павла Маріничева.

У Раді ЄС пояснили, що «Алроса» є найбільшою алмазодобувною компанією у світі, яка належить російській державі і на яку припадає понад 90% всього російського видобутку алмазів.

Компанія є важливою частиною економічного сектора, що забезпечує значні доходи уряду Російської Федерації.

Це рішення доповнює заборону на імпорт російських алмазів, включену до 12-го пакета економічних та індивідуальних санкцій ЄС, ухваленого 18 грудня 2023 року у зв’язку з агресивною війною Росії проти України.

Заборона на російські алмази є частиною зусиль G7, що має на меті позбавити Росію важливого джерела доходів від торгівлі алмазами.

Загалом обмежувальні заходи ЄС щодо дій, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, наразі застосовуються до майже 1 950 фізичних та юридичних осіб.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top