Економіка

Німеччина покращує умови прийняття на роботу для українців

Германия

Роботу українцям з особливими умовами пропонують у Німеччині. Ця країна лише за останній час провела курс інтеграції для 100 000 біженців. Найближчим часом курс пройде така ж кількість людей. В першу чергу це ті українці, які намагаються адаптуватися до німецького ринку праці. 

Ті українці, які зможуть пройти інтеграційний курс, повинні якнайшвидше отримати досвід роботи та подальшу кваліфікацію, про це повідомили в міністерстві праці та соціальних справ. Останні місяці центри зайнятості допомогли великій кількості біженців з України. 

Після початкового етапу орієнтації та базового вивчення німецької мови, Німеччина буде допомагати з працевлаштування. Тому уряд країни знову активізує зусилля для швидкої інтеграції біженців на ринку праці. 

Германия

Для ефективного виходу на ринок праці біженців, після закінчення інтеграційного курсу, вони повинні регулярно відвідувати центр зайнятості. Зазвичай знайти роботу можна вже з рівнем мови В1 або А2. 

Центри зайнятості та агенції з працевлаштування можуть полегшити випускникам інтеграційних курсів та роботодавцям знайти одне одного. 

Як зазначає Даніель Терценбах, керівник регіонів федеральної агенції зайнятості, успішна інтеграція на ринку праці найкраще досягається в тому разі, коли всі сторони активно беруть в цьому участь. За словами Терценбаха, він бачить більше можливостей для того, щоб об’єднати зусилля різних учасників ринку праці, координувати з ними спільні дії, а також шукати нові шляхи та рішення. 

Нагадаємо, що за найоптимістичнішими прогнозами до України не повернеться від 1,3 до 3,3 мільйони біженців. В результаті економіка України недоотримає від 2,7 до 6,9% ВВП. Це матиме досить суттєві наслідки для економіки. 

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top