Економіка

ЄС погодив €50 мільярдів для України

Sky News

Пропозиція Європейської комісії підтримати Україну кредитами та грантами на суму 50 мільярдів євро (43,2 мільярда фунтів стерлінгів) протягом наступних чотирьох років ніким не заперечується, заявив єврокомісар з бюджету Йоханнес Хан, пише Sky News.

«Головне — це підтримка України. Це ніким не заперечується, навіть за обсягом», — сказав він.

Дебати з приводу військової допомоги розгортаються в той час, коли країни ЄС також обговорюють пропозицію надати Україні економічну допомогу в розмірі 50 мільярдів євро. ЄС також стикається з проблемами з інших аспектів військової допомоги Україні.

Прем’єр-міністри Угорщини та Словаччини Віктор Орбан та Роберт Фіцо, заблокували виділення Україні 50 мільярдів євро допомоги від ЄС. Так, за словами джерела Politico, Орбан заявив, що підтримка ЄС не працює, а новообраний прем’єр Словаччини Фіцо послався на проблеми корупції в Україні.

Європейська комісія схвалила виділення 900 мільйонів євро авансових платежів з досі замороженого фонду відновлення Угорщини на тлі спроб ЄС подолати вето Будапешта на допомогу Україні.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top