Економіка

До Києва приїхала делегація США з питань економічної допомоги Україні

Володимир Олександрович Зеленський

Підписання угоди про вагому інвестицію для допомоги малому та середньому бізнесу

В суботу, 29 квітня, до Києва приїхали члени делегації зі Сполучених Штатів Америки для підписання угоди про вагому інвестицію для допомоги малому та середньому бізнесу, повідомила посол США в Україні Бріджит Брінк.

«Тепло вітаємо в Києві генерального директора Міжнародної фінансової корпорації США з розвитку (DFC) Скотта Нейтана, помічника адміністратора Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у Європі Ерін Маккі та координатора допомоги Державного департаменту в Європі Марію Лонгі для підписання із президентом України Володимиром Зеленським інвестиції DFC у розмірі 25 мільйонів доларів із Horizon Capital для підтримки малого та середнього бізнесу, що швидко розвивається», – пише посол в Twitter.

Брінк наголошує, що метою є допомогти економіці України не просто вижити, а й процвітати.

Передбачається, зокрема, що члени делегації підпишуть із президентом України Володимиром Зеленським інвестиційний договір у розмірі $25 млн для підтримки малого та середнього бізнесу.

«Ми маємо діяти швидко, щоб допомогти економіці України не просто вижити, а й процвітати. Підтримуючи оборону України, ми також інвестуємо в українське майбутнє», — написала Брінк у своєму мікро-блозі у Твіттері.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top