Економіка

Apple продала рекордну кількість iPhone

Apple

Компанія Apple представила фінансові результати за підсумками першого кварталу 2023 року — дохід компанії становив $94,8 млрд (-3% щодо аналогічного періоду 2022-го). Розмір квартального прибутку на одну акцію становить $1,52, і не змінившись порівняно з попереднім роком.

Однак компанія показала рекордний продаж iPhone за перший тримісячний період 2023 року і рекордний продаж сервісів, таких як App Store/Apple Music/Apple Pay/iCloud. Падіння виручки порівняно з минулим роком відбулося в основному за рахунок недостатньо високих продажів «маків» та «айпадів».

Тим не менш, виручка від продажу айфонів склала $51,3 млрд (+2%) у порівнянні з попереднім роком, а на деяких ринках, що розвиваються — на зразок Індії, Індонезії та Туреччини, вона подвоїлася продажі в річному обчисленні.

На сервіси Apple нині припадає 975 млн. платних підписок (+150 млн.). Звіт також відобразив понад 2 млрд. активних установок додатків.

Тім Кук пообіцяв подальше продовження інвестицій, у т.ч. у вуглецево-нейтральні продукти та ланцюжки поставок мінімум до 2030-го. На виплати акціонерам із $28,6 млрд операційного доходу було спрямовано $23 млрд. Збільшення квартальних дивідендів відбувається одинадцятий рік поспіль.

Рада директорів Apple призначила дивіденди у розмірі 24 центів за акцію (+4 центи) і затвердила додаткову програму викупу звичайних акцій на суму до $90 млрд.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top