Кріпто

Криптобіржі в США змусять реєструватися як брокерів

JPMorgan

Американські біткоін-біржі з високою ймовірністю зобов’яжуть проходити реєстрацію в SEC як брокерів, а всі криптовалюти на платформах класифікують як цінні папери. Такого висновку дійшли стратеги JPMorgan, пише The Block

На думку експертів, подібна ситуація чинитиме серйозний тиск на індустрію. Однак у компанії вважають, що цей підхід має і позитивні моменти — до цифрових активів застосовуватиметься таке ж законодавство, як і до традиційних. 

Аналітики JPMorgan наголосили, що дії Комісії посилюють потребу американських законодавців у розробці чіткої нормативно-правової бази. За їхніми словами, без ясності криптоактивність у США, ймовірно, переміститься за межі країни та децентралізовані організації, а венчурне фінансування сектора скоротиться.

Нові правила «звільнять галузь від поганої практики та несумлінних гравців, що, у свою чергу, необхідно для того, щоб індустрія дозріла та побачила активнішу інституційну участь», пояснили представники організації. 

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top