Волонтерство

Відомий одеський адвокат Артем Грушанський буде допомогати волонтерам

грушанский

Минулими вихідними в Одесі відбувся Фестиваль українських брендів «WOW ART UKRAINE – Мистецтво вільних людей».

Адвокат Артем Грушанський, що став одним із партнерів заходу, в рамках фестивалю, подарував сертифікат на юридичну консультацію відомому благодійному фонду «Тpимай».

Артем Грушанський зазначив, що юридичні послуги адвоката сьогодні потрібні багатьом людям в дуже широкому спектрі питань, але не у всіх є можливість найняти собі відповідного спеціаліста.

«Добре знаючи роботу фонду «Тpимай» та як багато вони допомагають переселенцям, військовим та різним вразливим категоріям громадян, моя професійна допомога буде їм у нагоді. Окрім того, іноді юридична допомога потрібна дуже терміново, тому маю надію, що разом з благодійниками ми зможемо допомогти людям у скрутних юридичних ситуаціях. Вважаю, що сьогодні взаємодопомога та підтримка є важливим елементом єдності нашої нації, що дозволяє нам триматись у ці складні часи для країни», — розповів Артем Грушанський.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top