Волонтерство

Сьогодні переселенці потребують постійної допомоги

Благодійний Фонд «Рідний берег» продовжує надавати гуманітарну допомогу жителям Одеси та громад області.

Благодійний Фонд «Рідний берег», заснований керівниками партії «Батьківщина» в Одеській області Олегом Радковським та Михайлом Поживановим продовжує надавати гуманітарну допомогу жителям Одеси та громад області.

Про роботу фонду та партійну діяльність, у коментарі «ElitExpert» розповів доктор технічних наук, професор та голова одеської міської парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Поживанов.

«Сьогодні ми співпрацюємо практично з усіма громадами області через нашу партійну структуру та голів громад. Це дозволяє швидко та ефективно розподіляти гуманітарну допомогу і надавати її саме по призначенню» — розповідає Михайло Поживанов.

Так нещодавно керівник обласної парторганізації Олег Радковський з колегами побували в Кодимській та Окнянській громадах Подільського району, куди привезли продукти для вимушених переселенців, розміщених в громадах, малозабезпечених жителів ОТГ та сім’ям загиблих воїнів ЗСУ.

Михайло Поживанов додав, що партія відновила роботу своєї програми «Допоможи партійцю», в рамках якої надається допомога членам та активу партії пенсійного віку, малозабезпеченим та багатодітним родинам.

«Ми розуміємо, що в такі складні для країни часи дуже важливо підтримувати один одного. Тому наша програма «Допоможи партійцю» направлена саме на підтримку колег по партії, які присвятили їй багато років життя. В Одесі наш фонд працює в партійний офісах щоденно, де волонтери партії видають гуманітарну допомогу. Щодо громад області, то ми особисто або через наших депутатів доставляємо гуманітарку в партійні офіси, де її отримують і наші однопартійці і переселенці», — додав Михайло Поживанов.

За словами політика, ця робота ведеться не точково, а на постійній основі, як в Одесі так і по всій області.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top