Волонтерство

Сергій Шутов та БФ «Шляхетна справа» продовжує допомагати захисникам країни

Голова Благодійного фонду «Шляхетна справа» Сергій Шутов зі своєю командою привіз чергову гуманітарну допомогу для захисників України.

Цього разу волонтери підтримали бійців 28-мої окремої танкової механізованої бригади ЗСУ.

Зокрема, волонтери привезли п’ять домкратів для підйому вантажів масою до 16 тонн, десять пар тактичного взуття, електричні кабелі, біноклі, медикаменти, засоби гігієни та продукти харчування.

Крім того, військовослужбовці отримали 15 комплектів військової форми, пошитої на власних швейних ательє Сергія Шутова, де з початку війни відшивають тактичні аптечки, плитоноски та військову форму.

Волонтери закликають небайдужих громадян України також долучатися до допомоги нашим захисникам та людям, вимушеним покинути свої домівки через війну.

Наприклад, наразі нашим захисникам дуже необхідні дрони та тепловізори.

Зробити свій вклад у Перемогу можна, заповнивши форму на офіціальному сайті БФ «Шляхетна справа» https://cf-noble-cause.com.ua/. Там же можна залишити й запит на отримання допомоги.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top