Волонтерство

Олег Радковський: Згуртованість та взаємодопомога українців вже показали усьому світу нашу силу та незламність

Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov

Команда партії «Батьківщина» Одеської області, на чолі з Олегом Радковським, продовжує роботу по наданню гуманітарної допомоги переселенцям та малозабезпеченим верствам населення.

Черговий гуманітарний вантаж учора отримали жителі Подільської громади. Олег Радковський разом з колегами по партії — Михайлом Поживановим, що керує партосередком міста Одеса та депутатом облради Олександром Барським особисто привезли продуктові набори та зустрілись з жителями і партактивом Подільської громади.

Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov

«Наш гуманітарний хаб «Одеса Хаб Батьківщина» не зупиняє свою роботу ні на день, з самого початку війни. Ми намагаємось допомагати усім: переселенцям, пенсіонерам, малозабезпеченим та багатодітним родинам. Також не забуваємо підтримувати однопартійців, що багато років з нами в команді, бо згуртованість та взаємодопомога українців вже показали усьому світу нашу силу та незламність. Ми переможемо і все буде Україна!», — зазначив Олег Радковський.

Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov

Варто додати, що команда «Батьківщини» Одещини не обмежує свою гуманітарну діяльність лише областю, політики також допомагають жителям Миколаївської та Херсонської областей.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top