Волонтерство

Одеський БФ “Платинум Добро Україна” заручився довірою великої американської компанії GEM

В Одесу вперше прибула величезна фура із гуманітарною допомогою від  американської міжнародної організації “Global Empowerment Mission” (GEM).  З-поміж сотні Фондів та волонтерських організацій президент компанії Майкл Каппоні, який з перших днів війни допомагає Україні, виявив довіру  саме волонтерам  Одеського Благодійного фонду “Платинум Добро Україна”.  

“Найбільший склад Майкла Каппоні знаходиться у Варшаві. Саме там збирали ці бокси із гуманітарною допомогою, які фурою відправили до Одеси —  до Центру “Платинум Добро”. Об’єм фури, яку ми отримали — 80 кубів. Вона містить в собі 450 боксів вагою 12-15 кг. —  розповіла керівниця Фонду “Платинум Добро Україна” Анжеліка Романчикова. — В кожен бокс входить допомога на родину: там і крупи, і гігієна, і солодощі, і речі першої необхідності, навіть, косметика для жінок. Ми дуже вдячні за довіру GEM”.

За декілька днів до фонду “Платинум Добро Україна” на отримання гуманітарної допомоги від компанії GEM зареєструвалися майже півтисячі сімей.

“Ми раді, що в нас є можливість допомагати людям, які в момент війни і агресії з боку Росії не можуть допомогти самі собі”, — зазначив представник компанії GEM Алекс Болбірер. 

Сам Фонд “Платинум Добро Україна” був створений майже з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну, 1 березня. Свою діяльність Центр допомоги розпочав на базі елітного автосалону, площею понад 1000 кв. м..  Протягом півроку роботи Фонд отримав унікальний досвід у сфері благодійності та став одним із найбільших центрів за обсягами гуманітарної допомоги в Одеській області та загалом по Україні. 

«Колись ми продавали шикарні автомобілі. Разом з чоловіком ми прийняли важливе рішення для себе, що ми хочемо допомагати, а не заробляти кошти. Зараз не той час», — зазначила  президент Фонду Анжеліка Романчикова.

​Щодня Благодійний Фонд приймає величезні черги громадян. Тут отримати допомогу  можуть переселенці з дітьми, віком до 14 років, вагітні жінки, багатодітні сім’ї та сім’ї з дітьми-інвалідами, незалежно від місця проживання. У Центрі допомагають одягом, взуттям, продуктами харчування, крупами, засобами гігієни. Для найменших — підгузками, дитячою сумішшю. 

Дуже важливо, що це можна отримати у перший же день звернення —  без бюрократичної тяганини, на основі відповідних документів та письмової заяви. 

“В середньому кожного дня до нас приходять 300-400 сімей. Ми працюємо без вихідних вже протягом майже пів року. За цей період ми допомогли більш ніж 19 000 родинам в Україні, які цього потребували”, — підкреслила керівниця “Платимум Добро Україна”. 

Зараз у Фонді  працює 40 волонтерів, більшість з яких з власного досвіду знають, що таке жити під постійними ворожими обстрілами. Юлія, переселенка з Маріуполя допомагає Фонду майже з перших днів його роботи: 

“З’явилася можливість виїхати, але, на жаль, як ми дізнались, не всі змогли доїхати до кінцевої точки. Були обстріли, а дорога була замінована. Вже 4 місяці я знаходжусь в Одесі,  знаходжусь у Штабі, допомагаю іншим, як можу, і спостерігаю, що відбувається, як він розвивається. І сьогодні це новий рівень”, — зазначила волонтерка Фонду. 

Під опікою Фонду “Платинум Добро Україна” знаходиться 137 сіл зі всієї України. Окрім гуманітарної допомоги переселенцям, Фонд передав кисневі балони та медикаменти військовому госпіталю, машину для військових на передову у Херсон, 40 тонн води на Миколаїв, звідки ж евакуювали понад пів тисячі місцевих на власному транспорті, рятуючи їх від постійних обстрілів російських окупантів. 

Керівники Центру допомоги перетнули кордон з Італії та привезли карету швидкої допомоги у Маріуполь, а також у прямому сенсі врятувати життя сотні людей в Очакові, поставивши місцевому Червоному Хресту за день необхідні медикаменти та кисневі балони.  

Щодня на сторінці в соцмережах Фонду покроково фіксується вся його робота — від отримання гуманітарної допомоги, закупки товарів для формування продуктового пакету до передачі її людям. Необхідні речі Фонд отримує у якості гуманітарної допомоги з Європи. Також допомагають одесити: до Центру приносять посуд, одяг, взуття, іграшки, дитячі ліжка, тощо.  

Побачити всю важливу інформацію, звітність та можливість фінансово підтримати Фонд можна на офіційному сайті platinumdobro.com.ua, а також у соцмережах Благодійного Фонду — TelegramInstagram та Facebook.

Разом до перемоги!

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top