Волонтерство

Одещина, Молдова, фронт: насичений тиждень Благодійного фонду «Шляхетна справа»

Команда Благодійного фонду «Шляхетна справа» та його керівник Сергій Шутов вже восьмий місяць надають всеобічну гуманітарну допомогу захисникам нашої країни, вимушеним переселенцям та всім українцям, хто потребує допомоги.

Днями команда волонтерів вже вдруге успішно з’їздила до Молдови за новою партією гуманітарної допомоги від друзів фонду – протестанської християнської місії з Кишиніва.

За кілька днів після цього благодійники вже відвезли гуманітарку до села Кулівча Саратського району, де зараз мешкає багато переселенців.

Наразі допомогою від Благодійного фонду охоплено понад 150 осіб, які проживають у Кулевчі, а з кожним приїздом благодійників це число збільшується. Цього разу серед переселенців, інвалідів та одиноких пенсіонерів було поширено більше тонни гуманітарки, у тому числі великі продуктові набори з усім необхідним вагою 18 кг — на одну родину кожний.

Крім того, Благодійний фонд продовжує допомагати Тарутинській ОТГ на Одещині. Туди, рятуючись від війни, останнім часом прибуло ще півтори тисячі переселенців з півдня України, тому місцева влада знову звернулася до Фонду з проханням про допомогу – людям потрібні дрова або пічки-буржуйки. У зв’язку з тим, що дуже скоро настануть холоди, це питання потрібно вирішити якнайшвидше, і волонтери фонду вже працюють над цим.

Не забувають у Благодійному фонді і про всеобічну допомогу захисникам нашої країни, тому 8 жовтня волонтери знов вирушили на передову. Сергій Шутов особисто передав гуманітарну допомогу від Фонду для бійців Херсонського напрямку, які щоденно наближають нашу перемогу.

Оборонцям було передано 10 пар тактичних теплих речей – куртки, штани, армійські чоботи, а також ціла тонна необхідної гуманітарки – сухпайки, ліки, аптечки, засоби гігієні та багато чого іншого.

Ба більше, допомогу у вигляді продуктових наборів отримали і жителі тільки-но звільнених сіл Херсонщини, які зі сльозами на очах зустрічали українських військових та волонтерів.

Самі села сильно постраждали від рук рашистів – зруйновані цілі вулиці з десятками будинків.

Нагадуємо, що для того, щоб Фонд і далі міг забезпечувати тих, хто потребує допомоги, йому необхідний автомобіль типу невеликої вантажівки або Мерседеса «Спринтер» для розвезення гуманітарки. Це дуже важливо, тому всіх, хто може долучитися, просять зробити свій внесок на сайті https://cf-noble-cause.com.ua. Донати для логістики можна також зробити за посиланням https://send.monobank.ua/jar/9CSTAL3cnw.

Все буде Україна!

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top