Волонтерство

Дев’ять місяців війни з БФ «Шляхетна справа»: тонни гуманітарки, допомога тисячам родин та зустрічі на «нулі»

Команда Благодійного фонду «Шляхетна справа» та його керівник Сергій Шутов всі дев’ять місяців війни надають всеобічну гуманітарну допомогу захисникам нашої країни, вимушеним переселенцям та всім українцям, хто потребує допомоги.

За цей срок зроблени сотні добрих справ, роздані тисячі й тисячі продуктових наборів, десятки тонн різної гуманітарної допомоги, налагоджено співробітництво з іншими державами — наприклад, саме завдяки роботі «Шляхетної справи» та Сергія Шутова люди в Україні вже отримують допомогу навіть від Молдови та Сполучених Штатів Америки.

Один з найголовніших напрямків роботи фонду — це підтримка захисників нашої країни, що несуть службу на самому «передку»: раніше на Миколаївському, зараз — Херсонському напрямку. Сам Сергій Шутов зі своєю командою також неодноразово приїздив на фронт, і кожного разу благодійники намагаються привезти по максимуму все те, що бійці замовляли раніше.

За останні місяці волонтери вкотре декілька раз побували у прифронтовій зоні. Оборонцям було передани теплі речі – куртки, штани, армійські чоботи, а також декілька тонн необхідної гуманітарки. До речі, допомогу у вигляді продуктових наборів отримали і жителі тільки-но звільнених сіл Херсонщини, які зі сльозами на очах зустрічали українських військових та волонтерів.

Між тим, бійцям також ще потрібні дрони, батареї для дронів, акумулятори, брезенти, палатки, медикаменти, спальні мішки. Тому зробити свій вклад можно донатами на офіційному сайті БФ «Шляхетна справа» https://cf-noble-cause.com.ua/.

Як наголошує Сергій Шутов: «Кожна пожертва нашим військовим зберігає їм життя, підтримує моральний дух та наближає Україну до Перемоги».

Крім того, наразі команда Благодійного фонду продовжує і свою нову ініціативу з забезпечення дровами мешканців деяких ОТГ Одещини. Зокрема, нещодавно дві повні фури дров по 45 кубометри деревини були роздані переселенцям, які зараз проживають в Одеській області.

«Кожна родина, яка цього потребувала, отримала по півтора куби дров твердих порід – це дуб, вільха, ясен, а значить, найближчі півтора-два місяці тепло в будинках людей буде забезпечено. На цьому ми зупинятися не будемо, плануємо продовжувати і ще більше нарощувати нашу гуманітарну допомогу: тим паче, що нам постійно надходять нові запити», — підкреслив Сергій Шутов.

Наступного тижня фонд відправить ще три повні фури з дровами. Одна фура вирушить до Тарутинської ОТГ, причому роздавати дрова в першу чергу будуть сім’ям загиблих на війні бійців. Проте, і решта категорій нужденних без допомоги не залишиться.

Крім того, Благодійний фонд продовжує надавати допомогу багатьом ОТГ на Одещині, куди, рятуючись від війни, переїхало багато переселенців.

Зокрема, це Тарутине, Кулевча, Сарата та багато інших населених пунктів. Волонтери «Шляхетної справи» декілька разів на місяць привозять до ОТГ тонни продуктів харчування та гігієни.

До того ж зараз, через енергетичний терор, який влаштували окупанти на українській землі та очікувану важку зиму, благодійники мають намір облаштовувати пункти обігріву. В кожному такому пункті, окрім пічок-буржуйок, стоятимуть ще й генератори для постачання електрики, які обіцяють надати американські партнери фонду.

Нагадаємо, що Благодійний фонд «Шляхетна справа» неодноразово був удостоєний Почесних грамот від всіх гілок влади — починаючи з керівництва Одеської облради й закінчуючи очильниками Об’єднаних териториальних громад Одещини — за допомогу переселенцям, захисникам України та всім нужденним.

Ба більше — за даними незалежних експертів, наразі Благодійний фонд «Шляхетна справа» – єдиний, хто реалізовує подібні проекти на Одещині у таких обсягах.

У свою чергу благодійники звертаються за допомогою до всіх небайдужих громадян. з проханням підтримати у важкі часи українців, які цього потребують. Приєднатися до допомоги можна за посиланням https://cf-noble-cause.com.ua/drova-donation. Якщо можете допомогти іншим шляхом, дзвоніть по телефону — 0662460418. У свою чергу, заявку для отримання гуманітарної допомоги також можна залишити на сайті фонду https://cf-noble-cause.com.ua/

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top