Волонтерство

Благодійний фонд «Шляхетна справа» Сергія Шутова отримав нагороду від облради (фото)

Благодійний фонд «Шляхетна справа», який очолює підприємець Сергій Шутов, отримав Почесну грамоту від Одеської облради за допомогу нужденним та захисникам України.

В рамках заходу «Зустріч друзів України», за участю місцевих та міжнародних благодійних організацій церков, в Одесі відбувся «Перший волонтерський форум», на якому кращі організації та фонди були нагороджені грамотами та відзнаками.

Від самого початку повномасштабної війни Одеська область отримала від волонтерів фонду «Шляхетна справа» потужну допомогу. Це дало змогу місцевій владі налагодити ефективне забезпечення військових, переселенців та жителів області необхідною допомогою та підтримкою.

«Увесь світ побачив, наскільки українці сильні. Я вірю, що Господь подарує нам мир і вбереже нашу країну. А ця нагорода — це заслуга всієї команди, що працює з нами!», — зазначив Сергій Шутов.

Тому керівник Благодійного фонду знов закликав небайдужих громадян України долучитися до допомоги нашим захисникам та людям, вимушеним покинути свої домівки через війну.

«Кожна пожертва нашим військовим зберігає їм життя, підтримує моральний дух та наближає Україну до Перемоги», — зазначив він.

Зробити свій вклад можна, заповнивши форму на офіціальному сайті БФ «Шляхетна справа» https://cf-noble-cause.com.ua/. Там же можна залишити й запит на отримання допомоги.

Якщо ви хочете долучитися до покупки дрона для ЗСУ. Реквізіти:

https://send.monobank.ua/jar/9CSTAL3cnw

Картка банку 5375 4112 0234 2916

Необхідно зібрати 100 000 гривень.

Якщо ви хочете долучитися до допомоги особам з інвалідністью та внцтрішньо переміщеним особам — на їжу, засоби гігієни, памперси тощо. Реквізіти:

https://send.monobank.ua/jar/8THNnG9T33

Карта банку 5375 4112 0221 3125

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top