Волонтерство

БФ «Шляхетна справа» налагодив міжнародне співробітництво: перші тонни допомоги вже в Україні

Одеські благодійники уклали зі своїми молдавськими колегами Меморандум про співпрацю на довгостроковій основі.

Голова Благодійного фонду »Шляхетна справа» Сергій Шутов зі своєю командою на цьому тижні побував у столиці Молдови Кишиневі, де раніше волонтери налагодили зв’язки с протестанською християнською місією «Євразія Молдова» та «Церквою без стін».

Одеські благодійники уклали зі своїми молдавськими колегами Меморандум про співпрацю на довгостроковій основі. Тим більш, що у Молдові близько до серця прийняли війну в нашій країні та готові відвантажувати 2-3 тони гуманітарної допомоги щотижня.

За допомогу в організації поїздки Фонд особисто вдячний волонтерам Нелі Шпилевій та Володимиру Харлану, який був водієм та люб’язно погодився надати свій автомобіль для перевезення гуманітарного вантажу, а також — молдавським протестантам, яким була вручена подяка.

У результаті волонтери завантажили перші 2 тони допомоги, яку благополучно привезли до України. Вже найближчими днями вона буде роздана серед тих, хто її потребує — починаючи від вимушених переселенців і закінчуючи нашими героями, що захищають країну на передовій.

Але зупинятися на досягнутому Фонд, звісно, не збирається, попереду ще багато роботи.

«Ми можемо возити ще більше гуманітарки, але нам потрібна ваша допомога. Донати на логістику цього процесу ви можете робити за посиланням — https://send.monobank.ua/jar/9CSTAL3cnw. У кого є можливість допомогти з перевезенням, телефонуйте — 0662460418», — підкреслив керівник Фонду Сергій Шутов.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top