Економіка

В Одеській області громада закуповує продукти по завищеним цінам

Сергій Паламарчук, голова Куяльницької громади

Нещодавно у ЗМІ розгорівся скандал через інформацію про закупівлю продуктів Міністерством оборони України за цінами, що значно перевищують ринкові, наразі це питання розслідує НАБУ.

Міністр оборони України Олексій Резніков у свою чергу повідомив: «Хто б не був ініціатором цього вкиду, хочу, щоб не було ілюзій. Я не дозволю заблокувати постачання продовольства до армії чи повернути монополію на ринку. Я не дозволю безпідставними звинуваченнями створити ґрунт для блокування поставок зброї».

Ми проаналізували стан справ із закупівлями в Одеській області, розглянули лише одну громаду та одну закупівлю.

Подільський район Куяльницька громада, голова Паламарчук Сергій Миколайович. Відділ освіти сільської ради закупив у місцевого ФОП в листопаді-грудні 2022 року овочів на 320 тисяч гривень.

Підемо по позиціям: яблука закупили по 28,5 грн/кг, у Сільпо ціни від 16 до 22 грн/кг.

Буряк громада закупила по 22 грн/кг, дивмось у Сільпо – 10 грн/кг.

Капуста білокачанна – 25 грн/кг, в магазині на сьогодні коштує по 12 грн/кг.

Моркву в Куяльницькій громаді купили по 35 грн/кг, в магазині вона коштує 23,6 грн/кг, а якщо мита, то 38 грн/кг. Можливо громада закупила півтори тони митої моркви, тоді питань до вартості немає.

Цибуля закуплена громадою по 40 грн/кг (1500 кг). В магазинах цибуля ріпчаста жовта по 32 грн/кг, можливо брали білу зі знижкою, бо в магазині вона по 63 грн/кг.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top