Одеса

За 200 днів війни ракетні удари по Одеській області забрали життя 76 мирних мешканців

22

З початку введення воєнного стану на території Одеської області російськими військами було нанесено більше сотні ударів з використанням ракет по об’єктам критичної інфраструктури та житлового фонду. Про це 11 вересня розповів начальник Одеської військової адміністрації Максим Марченко.

«Внаслідок обстрілів постраждало 138 мешканців області, на жаль, загинуло 76 осіб, троє з яких – діти! Прикладами безлюдності дій ворога можуть слугувати абсолютно мирні будинки в селищах Затока, Дачне, Маяки та Сергіївка, ЖК «Тірас» в місті Одеса. Десятки загиблих та скалічених мирних жителів Одещини, втрачені та зруйновані вщент домівки! Ми розуміємо, що у противника ще достатньо не виснажених сил і ресурсів для продовження тиску на Україну. Але ми впевнені, що перемога буде на боці України і всього цивілізованого світу», — підкреслив Максим Марченко.

НА ФОТО: 6-РІЧНОЇ ДІВЧИНЦІ САШЕ ДОВІЛОСЯ АМПУТУВАТИ НОГУ ПІСЛЯ РАКЕТНОГО УДАРУ ПО ЗАТОЦІ

За цей час ворогом в Одеській області пошкоджено будівельні споруди, об’єкти критичної та транспортної інфраструктури, об’єкти життєзабезпечення населення, заклади освіти і охорони здоров’я, автомобільна техніки та ще багато різних об’єктів.

«Окупанти думали, що вони зможуть нас зламати за 3 дні. Але минуло вже півроку, як ми чинимо опір і контратакуємо. Ворог зазнає великої кількості втрат у живій силі, техніці, літаках і кораблях, і ми будемо й надалі знищувати їх, допоки вони не покинуть Україну!», — додав начальник ОВА.

НА ФОТО: 2-РІЧНА ДІВЧИНКА ДИВИТЬСЯ НА МІСЦЕ, ДЕ НЕЩОДАВНО БУВ ЇЇ БУДИНОК У СМТ. МАЯКИ
Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top