Одеса

Обстріли Одеси: ракети вбили вже 11 мирних жителів

Таким чином, всього через ракетні атаки в Одесі загинули вже 11 мирних жителів

Вночі та протягом дня 20 червня ворог здійснив низку ракетних ударів по Одеській області: пошкоджено об’єкти інфраструктури, є поранені та загиблий.

Вдень було завдано масованого удару 14 ракетами, повідомило Оперативне командування «Південь».

Атаку зазнали Одеса, Білгород-Дністровський район та гирло Дунаю.

Зокрема, внаслідок ракетного обстрілу Одеси пошкоджено інфраструктурні об’єкти та логістичний склад у районі Шкільного аеродрому. Про це повідомили в Одеській обласній військовій адміністрації.

Згідно з зведенням Оперативного командування «Південь» у Facebook за підсумками 20 червня, внаслідок денного обстрілу російських окупантів в Одесі загинув цивільний, який працював охоронцем логістичного складу.

Таким чином, всього станом на 20 червня, внаслідок ракетних атак в Одесі загинули вже 11 мирних жителів: вісім (включно з тримісячною дівчинкою) — у ЖК «Тірас» 23 квітня; 1 підліток під час удару по гуртожитку 2 травня; 1 співробітник складу під час удару по Суворовському району Одеси 9 травня та охоронець складу 20 червня.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top