Одеса

Народне голосування за найкращих волонтерів та благодійників: у мережі активізувалися шахраї

На сайті Національної рейтингової платформи продовжується народне онлайн-голосування у благодійному рейтингу «Найкращі гуманітарні організації та волонтери Одеської області». Проект ініційований Міжнародним експертним клубом та рейтинговим агентством «ElitExpert».

Як зазначила голова правління Міжнародного експертного клубу Олена Овчинннікова, вже на цьому етапі до оргкомітету звертається багато українців – одним із них потрібна допомога, інші самі бажають допомогти.

«Ми перенаправляємо людей до благодійних фондів і волонтерських організацій, які їх цікавлять, і можна сказати, що ідея такого рейтингу вже повністю себе виправдала. Ми об’єднали на одній сторінці всі гуманітарні організації, які допомагають людям — щоб полегшити до них доступ для всіх бажаючих, щоб будь-хто міг дізнатися про їхню діяльність, ближче з ними познайомитися та зробити свій внесок у допомогу країні», — зазначила вона.

Втім, з огляду на великий ажіотаж навколо голосування, в мережі активізувалися шахраї. За останню добу оргкомітет отримав кілька сигналів, що через соцмережі з організаціями зі списку зв’язуються несумлінні люди, які пропонують «накрутити» голоси та вивести в лідери голосування.

«Звертаємось до всіх представлених у нашому списку фондів та організацій — у жодному разі не намагайтеся купувати голоси таким чином! По-перше, це просто не має сенсу, адже всі представлені у списку компанії вже є найкращими та були відібрані експертами після ретельного вивчення їхньої діяльності.

По-друге, прикро, коли через пусте бажання перемогти втрачається сам зміст рейтингу. Накручені голоси – це не справжні люди, які зацікавлені допомогти волонтерському руху, це просто механічний процес, який заважає нам у такий складний час бути людяними», — наголосила Олена Овчиннікова.

Крім того, в оргкомітеті попереджають, що IT-фахівці швидко бачать накрутку голосів, тому при виявленні такого факту будуть змушені прибрати такі організації зі списку голосування. Адже головне у волонтерському русі – довіра та чесність, а за банальної купівлі голосів про довіру говорити не доводиться.

Тим часом голосування активно продовжується, а на сайті рейтингового агентства «ElitExpert» щодня виходять інтерв’ю з керівниками та співробітниками фондів, представлених у списку.

Нагадуємо, що до кінця народного голосування залишилося кілька днів — підсумки буде підбито 15 серпня.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top