Київ

Подати заяву про безвісти зниклих осіб можна за номером гарячої лінії, — голова Нацполіції

У Національній поліції України розширили функціонал гарячої лінії та роз’яснили, як діяти та куди звертатися, якщо вам невідоме місцезнаходження близьких. Про це повідомляє голова Національної поліції Ігор Клименко.

«Ми розширюємо функціонал гарячої лінії для родичів загиблих 089 420 18 67. Тепер за цим номером також можна подати заяву про зниклих безвісти», — зазначає Ігор Клименко. Отже, якщо вам невідоме місцезнаходження близьких, повідомте про це Національну поліцію, обравши зручний для вас формат зв’язку:

Для ефективного пошуку необхідно надати найповніші дані про особистість:

  • анкетні дані, число, місяць та рік народження; дата та місце зникнення особистості; особливі прикмети (татуювання, шрами, пірсинг тощо);
  • речі, які людина могла б мати з собою (мобільний телефон, документи, прикраси тощо).

На жаль, зараз у спеціалізованих установах знаходяться невідомі тіла жертв російських окупантів. Важливо встановити їхні імена та дати можливість близьким попрощатися та поховати загиблих. Тому родичі зниклих можуть здати біологічні зразки для порівняння ДНК-профілів. Як пройти цю процедуру, повідомить фахівець гарячої лінії 089 420 18 67.

Загалом, за даними Нацполіції, з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну майже 5 тисяч людей вважаються зниклими безвісти. За цей час поліцейським вдалося розшукати 2870 людей. Ще понад 2 тисячі перебувають у розшуку.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top