Київ

«Книга краща за гаджет»: у Києві запускають акцію, щоб підтримати маленьких читачів

У столиці стартує благодійна акція «Книга краща за гаджету» для читачів дитячих бібліотек

У Києві відбудеться прес-конференція із запуску благодійної акції «Книга краща за гаджету». Ініціатор проведення акції – благодійний фонд «Турбота поколінь».

У Києві є 53 дитячі бібліотеки, в яких зареєстровано 163 374 дітей, які хочуть розвиватися та пізнавати світ через книги. Серед читачів – малолітніх дітей зареєстровано 108127.

На 2022 рік із міського бюджету Києва не передбачено коштів на закупівлю нових цікавих та розвиваючих книг для дітей, які можна взяти почитати у бібліотеках. Тому мета акції «Книга краща за гаджету» – зібрати один мільйон гривень на закупівлю книг для дітей і разом з тим підтримати дрібні українські видавництва.

На зібрані кошти дитячі книги будуть куплені саме у дрібних та середніх видавців. Придбані книги будуть розподілені бібліотеками міста. Небайдужі громадяни, представники бізнесу зможуть долучитися до проведення акції, закупівлі книг для дітей та підтримки видавництв.

На прес-конференції компетентні спеціалісти розкажуть про те, як стан бібліотечного фонду у столиці, як придбання книг для бібліотек допоможе оновити застарілі фонди. Також проводитиметься онлайн-трансляція прес-конференції, до якої можуть долучитися усі охочі.

Спікери прес-конференції: Віктор Гольдський – засновник медіа гурту «Коментарі» та керівник Видавничого дому Масаві;

Яна Біленко – директор Центральної бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка для дітей м. Києва;

Таня Стус – письменниця, дитяча психологіня, керівник Лабораторії дитячого читання «Барабука» Національного центру «Мала академія наук України»;

Олександр Афонін – президент Української асоціації видавців та розповсюджувачів книг, член Громадської Ради при Комітеті Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики;

Степурін Ігор – керівник ГО «Бібліотечна країна». ДЕ: Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка для дітей міста Києва (проспект Перемоги, 25-а), КОЛИ: 22.12.2021 об 11:00

ОНЛАЙН: https://www.facebook.com/uacomments

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top