Розслідування

Голова Фонтанської громади Наталія Крупиця не пам’ятає за що голосувала

Крупиця Наталія Григорівна

У Фонтанській громаді Одеського району сталася вкрай дивна ситуація з її головою – Наталією Крупицею. Пані голова громади проводить сесію першого червня цього року, практично всі рішення більшістю депутатів приймаються, сама Наталя Крупиця також голосує «ЗА». Але через чотири дні, 5-го червня, голова видає розпорядження, яким зупиняє практично усі рішення, прийняті та підтримані нею самою та депутатами ради.

Усі зупинені Крупицею рішення стосувались виділення коштів на будівництво чи ремонт об’єктів інфраструктури громади. Обґрунтувала своє рішення голова Фонтанської ОТГ таким чином, цитата: «у проектах рішень до сесії вже були визначені виконавці бюджетних програм, але на сесії депутати змінили виконавців, що може вплинути на якість виконання робіт».

Пояснюємо, підряди по будівництву та ремонту в громаді мали виконувати підприємства, які вказала голова громади Наталія Крупиця, але депутати вирішили доручити ці роботи іншим компаніям. І це настільки не сподобалось голові громади, що вона відмінила рішення голосування більшості депутатів, і своє у тому числі.

Крупиця Наталія Григорівна

Як кажуть в Одесі, «а що я з цього буду мати?». Орієнтовна загальна сума усіх запланованих бюджетних витрат (ремонт доріг та тротуарів, будівництво школи та дитсадка, ремонт електромереж, будівництво бомбосховищ, купівля генераторів та ремонт тепломереж), які прийняли на сесії, увага – 21,5 мільйона гривень.

Щоб зауваження та відміна рішень сесії виглядали хоч трохи юридично коректними, голова громади зазначає, що «депутатам не надали проекти рішень зі змінами виконавців». Але до цього аргументу виникають логічні питання:

  • Хто відповідає за підготовку та ведення сесії? – Голова громади
  • Депутати голосували не знаючи за що, як і сама пані Крупиця? – Навряд
  • Якщо депутати вирішили доручити благоустрій громади не тим підприємствам які пропонувала пані Крупиця, а іншим – в чому проблема? – Контролюйте хоч 24/7.

І наостанок. Виникає питання до компетенції голови Фонтанської ОТГ Наталії Крупиці, якщо вона навіть не пам’ятає за що сама голосувала на сесії та які питання виносила.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top