Новини

В керівництві РФ ніхто не хоче брати на себе відповідальність за програш війни в Україні

Ворог використовує ракетний терор. Витримаємо. ЗСУ продовжують наступати. І нас вже не зупинити.

Сьогодні під масовим ракетним обстрілом були Київ, Дніпро та низка інших міст України. Володимир Путін заявив, що це відповідь РФ на вибухи на Кримському мосту, які в Росії назвали «терактом» спрямованим на руйнування інфраструктури, за яким стоять «українські спецслужби», яким нібито допомагали громадяни Росії та третіх держав.

Про що говорять такі дії Кремля, чи означає це, що підрив мосту організували самі росіяни заради ескалації та як події можуть розвиватися далі у розповіли у Коментарях експерти.

Директор Міжнародного інституту політичної філософії, політичний аналітик Віктор Савінов: «Даючи цей коментар, я сиджу під обстрілом. Біля мого будинку в Києві (Хрещатик) було зранку п’ять вибухів, найближчий — За 200 метрів від мого будинку, за 300 — від будівлі СБУ, чи очікувалося це?

Після того, як я дізнався про вибух Кримського мосту — я відразу сказав, що РФ використає це як привід для ескалації, причому схоже що привід вони створили самі, влаштувавши підрив мосту. Терористичній державі потрібна хоч якась підстава для посилення своєї терористичної діяльності. Що ми сьогодні й спостерігаємо у вигляді ракетних ударів по всій Україні, включаючи серце нашої країни – Київ».

За словами Віктора Савінова, вчора він розмовляв із друзями зі США, Великобританії та Швейцарії. Всі вони були впевнені, що підрив Кримського мосту Кремль використовує як привід для завданих потужних ударів, аж до ядерного по Києву. «При цьому в РФ вже відчувається серйозний дефіцит ракет, – зазначає експерт. – Але навіть наявного арсеналу цілком достатньо, щоб завдати величезної шкоди столиці України та іншим містам. Київ – це сакральне місце для людства загалом та слов’янського світу зокрема, до якого росіяни себе відносять. Говорячи у тому числі, що Київ – мати міст росіян. Ну, ми вкотре переконалися, як російське керівництво ставиться до матері свого народу…».

Політичний експерт Михайло Чаплига наголошує, що РФ давно і методично намагається виставити Україну як «терориста», чудово розуміючи, що боротьба за свободу своєї держави на окупованих територіях завжди називалася «партизанським рухом».

«Вся російська політична та військова еліта виросла у парках «партизанської слави», саме партизанської, а не терористичної – і слави.

Останнім часом всі міжнародні та лобістські зусилля Росії спрямовані на те, щоб не допустити визнання РФ країною-спонсором тероризму (з усіма наслідками) і внесення її до списку ФАТФ. І, на їхню думку, найкращою стратегією є очорнення України. РФ проспонсорувала низку публікацій у західній пресі, намагаючись натякнути на причетність України до кейсу Дугіної, кейсу Північних потоків, а тепер і до кейсу Кримського мосту. За версією РФ, Україна чи не наддержава, яка контролює весь світ. Слава Богу, поки не звинуватили у змінах клімату та магнітного поля землі», – зазначає експерт.

Він упевнений, що вибух на Кримському мості – очевидний прояв міжвідомчої війни в РФ. «Ніхто не хоче брати на себе відповідальність за ганебний програш війни в Україні. Спершу вони організували у своїх ЗМІ кампанію проти керівництва Міноборони РФ, а потім МО (вибухом на мосту) перекинуло відповідальність на ФСБ, – пояснює Михайло Чаплига. – Але найімовірніше, цей вибух — повторення «спалення Рейхстагу», коли потрібно було виправдати жорстокі дії нацистів. РФ відчайдушно потребує «казус беллі». На полі бою вона вже програла і тепер єдиний варіант — завдання масованих ударів по цивільній інфраструктурі, що породить гуманітарну катастрофу, ось вони і створюють привід-виправдання».

Екс-спікер Генштабу ЗСУ, військовий експерт Влад Волошин: Кримський (Керченський) міст є найважливішою логістичною артерією для РФ. Зокрема, для військ, які зосереджені в Криму, на окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей.

«Знищення цього об’єкту – пріоритет нашої країни. Про що неодноразово заявляло вище військово-політичне керівництво. Якщо за підривом мосту стоять українські спецслужби, то вони довго та ретельно розробляли цю операцію. Але офіційно Україна не взяла на себе відповідальність за те, що сталося. Хоча росіяни повинні розуміти, що ми дістанемо їх скрізь, що боротимемося за свою територію всюди», – зазначає експерт.

У відповідь, продовжує Влад Волошин, агресор прогнозовано використав ракетний терор. Витримаємо. А Росія вже налякана. Вона поспішає вивести свої кораблі з Криму на інші бази, виводить деякі військові частини, намагається щось зробити на Херсонському та Запорізькому напрямках. Але основні зусилля вони зосередили саме на терористичних ударах по об’єктах критичної інфраструктури (передусім – енергетичних), просто по центрах наших великих міст. Тоді як ЗСУ продовжують наступати та знищувати ворожу армію. І нас вже не зупинити.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top