Новини

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» не дозволить руйнувати соціальний захист та права працюючих людей

Юлія Тимошенко та делегація з України під час візиту у Швейцарію працюють над тим, аби захистити трудові права українців під час війни.

На цьому наголосила голова партії «Батьківщина» в ефірі національного телемарафону «Єдині новини».

«Неприпустимо руйнувати права працюючих людей, не можна руйнувати соціальний захист людей! Нас насторожує, що в цей час 32 законопроєкти внесено до Верховної Ради, з них 6 вже прийнято, які дуже звужують права людей, які міняють повністю всю ситуацію по захисту від безробіття у гіршому напрямку», – обурилася Тимошенко.

Політик зазначила, що одне з головних завдань делегації «Батьківщини» у Швейцарії – консолідувати міжнародні організації разом із Євросоюзом і Єврокомісією задля захисту прав людей під час війни.

«І зараз ми працюємо для того, щоб і МОП, і Єврокомісія взяли разом під контроль прийняття тих законів, які  захищають людей. Працюємо над тим,  щоб не дати зруйнувати систему соціального захисту в Україні. Це важливо, особливо під час війни», – наголосила лідер партії «Батьківщина».

Також під час візиту Юлія Тимошенко ставить за мету поновити захист людей, які внаслідок війни втратили роботу, і не дозволити зруйнувати систему пенсійного забезпечення та перевести пенсії на приватні пенсійні фонди.

«Ми проти того, щоб зараз у працюючих людей забирати права, які виборювалися століттями профспілками всього світу. А зараз це в нашому парламенті, на жаль, відбувається. Ось мета нашого візиту, і ми хочемо зробити це конструктивно, спільно, як шлях України до вступу в ЄС, як підготовку всіх необхідних умов для економічного відродження України після війни. Людей захистити – це наша мета!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

В рамках робочого візиту до Швейцарії Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Генеральним директором Міжнародної організації праці Гільбером Фоссун Унгбо.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top