Відеорепортаж

Історичний візит Байдена до Києва: в Офісі президента розповіли про деталі зустрічі

Байден приїхав до Києва поїздом сьогодні вранці

Президент США Джо Байден прибув до Києва сьогодні вранці, 20 лютого з неанонсованим візитом. Він заявив, що має намір підтвердити свою прихильність до суверенітету України.

«Я сьогодні в Києві, щоб зустрітися з президентом Зеленським і підтвердити нашу непохитну відданість демократії, суверенітету та територіальній цілісності України».

Україна досягла успіху у війні всупереч усім очікуванням і перемагатиме надалі, — Байден.

«Це найбільша наземна війна у Європі за три чверті століття. І ви в ній досягли успіху, всупереч усім очікуванням, крім ваших власних. І я впевнений, що ви й надалі перемагатимете».

У Білому домі повідомили, що Байден обговорить із Зеленським у Києві розширену підтримку України. Президент США оголосить про додатковий пакет військової допомоги, що включає боєприпаси, протитанкові системи та радари для ППО. Також США запровадять нові санкції проти Росії – їх оголосять наступного тижня.

Відео зустрічі Зеленського та Байдена у Маріїнському палаці.

«Джо Байден, вітаю у Києві! Ваш візит — це дуже важливий прояв підтримки для всіх українців»,— написав президент України у своєму телеграм-каналі, опублікувавши спільну фотографію.

Візит Джо Байдена – стратегічний. Вирішуються чимало питань і будуть пришвидшені ті, які підвисли – Єрмак.

«Україна сьогодні — це серце демократії, яке веде боротьбу за свободу. Хочу подякувати раднику Джо Байдена з нацбезпеки Джейку Саллівану, з яким ми працювали, зокрема і над питанням візиту. Дуже радий конструктивній співпраці з Джейком, яка завжди дає потужний результат. Повірте, візит Джо Байдена — стратегічний.

Вирішуються чимало питань і будуть пришвидшені ті, які підвисли.
Наша спільна мета — перемога України над росією і тріумф українських воїнів та західної зброї», — написав Єрмак.

«Україна відчуває підтримку Сполучених Штатів і особисто Президента Джозефа Байдена у ці нелегкі часи боротьби», — Володимир Зеленський.

Нагадаємо, на 20-22 лютого було анонсовано візит президента США Джо Байдена до Польщі. Там він має зустрітися з президентом цієї країни Анджеєм Дудою та лідерами Бухарестської дев’ятки. Також ЗМІ повідомляли, що саме у Польщі Байден має зустрітися із Зеленським.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top