Пресцентр

«Жінки, які надихають»: в Одесі стартує благодійний рейтинг

Благодаря этому мероприятию благотворительность может стать частью нашей культуры.

В Одесі стартував Національний благодійний рейтинг «Жінки, які надихають». Це новий соціально значущий проект, організований Міжнародним експертним клубом (МЕК) та рейтинговим агентством «ElitExpert».

Як стало відомо під час конференції у прес-центрі «Одесит», цей проект складається з трьох етапів: експертне голосування з формуванням ТОП-100; народне голосування онлайн-користувачів; благодійний аукціон для передачі зібраних коштів до благодійного фонду «Корпорація монстрів».

Головний критерій відбору – це жінки, які є безперечними лідерами громадської думки, успішний приклад яких мотивує та надихає інших.

На даний момент список ТОП-100 жінок уже сформовано. З початку лютого над ним працювали 50 незалежних експертів, які оцінили претенденток за 10-бальною шкалою. ТОП-100 жінок відбирали серед 214 претенденток. За словами голова правління Міжнародного експертного клубу Олени Овчинникової, рейтинг було створено для того, щоб у непростий для України час привернути увагу до благодійності – діяльності, яка об’єднує людей незалежно від статусу, доходу та сфер діяльності.

«Ми вирішили зробити такий проект для того, щоб показати тих жінок, які сьогодні є позитивним прикладом для всіх, які можуть вести за собою, досвід яких хочеться переймати і за якими хочеться слідувати. У кожній сфері таких жінок дуже багато», — зауважила Олена Овчиннікова.

15 лютого розпочнеться другий етап проекту – на сайті Національної рейтингової платформи elitukraine.com буде викладено список жінок із ТОП-100. Після цього кожен охочий зможе зробити свій вибір, проголосувавши за ту чи іншу жінку. Віддати голос двічі за одну жінку буде неможливо. За словами організаторів, головна мета заходу – «провести не черговий ярмарок марнославства, а зробити добру справу, об’єднавшись разом».

«Я вважаю, що жінка – це найкраща половина людства. Що ж стосується конкретно Одеси і тих жінок, які нас надихають, то їх дуже багато у різних сферах. Це і волонтерська діяльність, це представниці спорту, журналістки, чиновники, медики. Ідея хороша насамперед тим, що ми наголосимо на важливості цих жінок, покажемо, що ми їх шануємо і вони мають велике значення для нашого міста», — заявив експерт рейтингу, директор Одеського зоопарку Ігор Бєляков.

У списку прекрасної половини людства – жінки, які представляють різні сфери діяльності: спорт, волонтерство, ЗМІ, бізнес, політику, місцева влада, медицина, наука, культура, громадська діяльність.

«Це досить різноманітний широкий список, там є і бізнес-леді, і представники культури. Досить широко представлені громадські діячі та журналісти. Це зрозуміло, бо ті, хто несуть у суспільство інформацію – вони мають вплив, адже сюжет чи новина може як засмучувати, так і надихати», — наголосила експерт рейтингу, директор Соціологічного інформаційно-дослідницького центру «Пульс» Олена Князєва.

Завершальним етапом стане благодійний аукціон. Він відбудеться 15 березня на урочистій церемонії нагородження лауреатів рейтингу у концертному холі «Сади Перемоги». Кожна жінка, яка увійшла до ТОП-100, зможе виставити на аукціон свій лот, який будь-хто зможе купити. Початкова вартість будь-якого лоту – 3000 грн. Усі гроші від аукціону будуть передані до благодійного фонду «Корпорація монстрів», який очолює Катерина Ножевнікова.

Ми плануємо зібрати 100 лотів. Це цифра, яку ми орієнтуємося. Лоти будуть значущими і якісними, принаймні намагатимемося. Також роботу проводитимемо і серед потенційних покупців, щоб це була конкурентна боротьба, а не просто «купле-продаж», — повідомив економіст та організатор багатьох аукціонів Едуард Каражія.

У свою чергу, на сайті «Еліта України» можна буде прочитати про кожну жінку, яка увійшла до ТОП-100, дізнатися про її історію успіху, а також інформацію про її лот. З сотні лотів 70 кожен бажаючий зможе придбати онлайн, зареєструвавшись та перерахувавши гроші на рахунок БФ. Після цього покупець отримає запрошення на захід. Придбаний лот можна буде отримати на урочистій частині, або в самому благодійному фонді. 15 березня у «Садах Перемоги» розіграють близько 30 лотів.

«Лот може бути матеріальним чи ні. Головне завдання — не просто купити щось прекрасне та цінне, а вчинити акт благодійності», — розповіла Олена Овчиннікова.

Також подібний проект пройде і у Києві, де буде сформовано Всеукраїнський рейтинг ТОП-100 жінок, які надихають. Організатори заходу наголосили, що завдяки цьому заходу благодійність може стати частиною нашої культури, а в суспільстві може сформуватися новий поведінковий критерій – допомагати тим, хто потребує допомоги.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top