Одеса

СБУ обмежить пересування людей та транспорту на Одещині

Граждан просят с пониманием отнестись к возможным неудобствам.

З 15 лютого СБУ розпочинає контрдиверсійні навчання в Одеській області. Про це журналістам повідомили у прес-службі Управління СБУ на Одещині. Вони проходитимуть до початку березня.

Завдяки навчанням правоохоронці хочуть досягти ефективної взаємодії силових структур та влади, перевірити напрацьовані алгоритми захисту ключових державних об’єктів, а також виявляти та знешкоджувати диверсійні групи.

«Навчання пройде в умовах максимально наближених до реальних, з використанням спеціальної техніки та озброєння. Тому на окремих територіях можливе тимчасове обмеження пересування людей та транспорту, перевірка документів, що засвідчують особу, та огляд автомобілів», — додали в прес-службі.

Громадян просять із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців.

Також бюро повідомляє, що у цей період при собі потрібно мати документи, що засвідчують особу. На окремих територіях можливе тимчасове обмеження пересування людей та транспорту, перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів.

При цьому в СБУ попереджають, що всі дії відбуватимуться в рамках чинного законодавства та з дотриманням прав та свобод людини. Також громадян просять виявляти пильність.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top