Новини

ЗСУ контролюють усі мости через Дніпро у Херсоні, окупанти не зможуть покинути місто, – Резніков

Просування на півдні сповільнилося через дощі, але ЗСУ настають

ЗСУ контролюють усі мости через Дніпро у Херсоні, тож окупанти не зможуть залишити місто, як це було в Ізюмі.

Про це в інтерв’ю американському виданню Fox News розповів Міністр оборони України Олексій Резніков.

Він заявив, що окупантам буде складно вести вуличні бої, оскільки не залишиться шляхів відходу із міста.

«Не зовсім вірю в те, що росіяни матимуть можливість вести вуличні бої. Тому що для них це не оптимальний варіант. Ми контролюємо всі мости на річці Дніпро, використовуючи HIMARS та іншу артилерію. І для них ризиковано залишатись у Херсоні, бо вони потім не зможуть втекти, як це зробили в Ізюмі», – сказав Резніков.

Просування Збройних сил на півдні України наразі сповільнилося через дощову погоду, проте українські захисники продовжують звільняти території.

«На півдні ми також продовжуємо нашу контрнаступальну кампанію. Зараз деякі погодні умови, я маю на увазі дощ, уповільнюють нам. Але ми використовуємо тактику крок за кроком повертати наші села, метри та кілометри, і ми продовжуватимемо робити це»

Міністр наголосив, що війна в Україні зараз перебуває на третьому етапі поступового звільнення окупованих територій. За його словами, перший етап полягав у тому, щоб зупинити російську армію. На другому етапі вдалося стабілізувати ситуацію вздовж усієї лінії фронту.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top