Новини

Знеструмлені насосні станції філії “Інфоксводоканал” та виникли перебої у водопостачанні споживачів

Більшість насосних станцій була переведена на роботу від генераторів

За інформацією ДТЕК Одеські електромережі сьогодні зранку на Одещині сталося аварійне відключення високовольтної лінії, через що тимчасово без світла залишились майже всі райони Одеси та Одеський район. У зв’язку із цим були знеструмлені насосні станції філії “Інфоксводоканал” та виникли перебої у водопостачанні споживачів.

Для відновлення водопостачання переважна більшість насосних станцій була переведена на роботу від генераторів. Проте значна потужність та технологічні умови роботи деяких насосних станцій не дають можливості використання на них джерел автономного живлення.

Саме тому, станом на 11:45 через відсутність електроенергії на одній із насосних станцій без водопостачання залишаються споживачі Приморського району міста Одеси, також можливе зниження тиску у Малиновському районі.

Фахівці “Укренерго” та ДТЕК Одеські електромережі роблять все можливе для найшвидшого вирішення цього питання у найближчі години.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top