Новини

Жити у режимі відключень українцям доведеться щонайменше до кінця березня — Yasno

Україна житиме в умовах регулярних відключень електроенергії щонайменше до кінця березня.

Про це повідомив гендиректор субхолдингу ДТЕК Yasno Коваленко на своїй сторінці у Facebook.

«Енергетики, попри погану погоду, зараз максимально стараються завершити відновлення до ще більших холодів. І хоча зараз відключень стало менше, я хочу, щоб всі розуміли: швидше за все жити у режимі відключень українцям доведеться щонайменше до кінця березня» — зазначив він.

За словами Коваленка, існують також різні прогнози розвитку цієї ситуації, і вони цілком залежать від атак Росії.

«Базовий сценарій такий: якщо нових атак на енергомережу не буде, то за нинішніх умов генерації електронергії дефіцит потужності може бути рівномірно розподілений по всій країні. Це означає, що відключення будуть скрізь, але менш тривалими», — підкреслив директор Yasno.

При позитивному сценарії, як припускає Коваленко, нових атак не відбувається, повертається попередній рівень генерації. Тоді ми, цілком імовірно, будемо мати вдосталь електроенергії, так що зможемо відмовитися від відключень взагалі.

«Негативний буде у випадку, якщо мережа сильно зашкодить внаслідок атак. Тоді доведеться задіяти не тільки погодинні стабілізаційні відключення, а й екстрені, при яких світла може не бути дуже тривалим часом», — додав Коваленко.

Гендиректор субхолдингу додав, що потрібно бути готовими до різних варіантів, навіть до найгірших. Запасіться теплим одягом, ковдрами, продумайте варіанти, які допоможуть перечекати довге відключення. Краще зараз це зробити, ніж потім скаржитися та когось звинувачувати. Тим більше, ми всі знаємо, хто винен насправді.

«Я впевнений, що ми впораємося!» — підсумував Коваленко.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top