Новини

Зеленський розгляне петицію про реєстрацію партнерства для одностатевих пар

геи

Петиція набрала понад 26 000 голосів серед українців

В Україні набрала необхідний «максимум» голосів петиція на підтримку введення реєстрованих партнерств для одностатевих та різностатевих пар. Раніше Верховна Рада України вже зареєструвала відповідний закон, регулюючого запровадження таких партнерств (законопроект № 9103).

Петицію зареєстрували 28 березня, сьогодні стало відомо, що на сайті президента петиція набрала понад 26 000 голосів. Це означає, що тепер її повинен розглянути безпосередньо президент України Володимир Зеленський.

Автори петиції аргументують своє звернення тим, що представники ЛГБТ, які також захищають Україну на війні, позбавлені права на офіційне оформлення своїх відносин із людьми, з якими вони у партнерстві.

«Ця проблема існує в Україні з моменту Незалежності, але після повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого 2022 року вона лише загострилася, адже українці та українки щодня перебувають у небезпеці, як цивільні, так і військові. Пари, які не хочуть або не можуть оформити шлюб, не мають можливості отримати такі ж права, що й одружені. Зокрема, це стосується одностатевих пар, серед яких – пари ЛГБТ+ військових ”, — зазначає автор петиції, розповідаючи про конкретні випадки як приклад.

Нагадаємо, що в документі автор петиції закликає президента підтримати введення одностатевих партнерств в Україні не тільки з причин підтримки самого руху, а й тому, що на законодавчому рівні ті чи інші рішення у відносинах може приймати лише офіційний партнер.

Підписанти та автори просять президента про наступне:

  • Публічно підтримати запровадження одностатевих партнерств в Україні та законопроект №9103 «Про інститут реєстрованих партнерств», який запроваджує партнерства для одностатевих та різностатевих пар;
  • Звернутися до ВРУ та профільного комітету з проханням підтримати законопроект № 9103;
  • Звернутися до депутатів фракції «Слуга Народу» з проханням проголосувати та підтримати законопроект №9103;
  • Сприяти ухваленню законопроекту № 9103 та підписати його після цього.
Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top