Новини

Зеленський не виключив, що Путіна запросять на наступний Саміт миру

путин

Президент України висловив упевненість, що США і Китай могли б покласти край війні в Україні

Президент України Володимир Зеленський не виключив, що Путіна запросять на наступний Саміт миру. Про це він сказав в інтерв’ю Bloomberg, яке вийшло ввечері 3 липня.

Водночас, сказав Зеленський, якщо Росії та Україні вдасться знайти спосіб сісти за стіл переговорів, він не чекає, що Путін братиме в них участь особисто і «найближчим часом», оскільки вважає, що російський президент «занадто наляканий, щоб приїхати».

Також Зеленський наголосив, що США і Китай могли б покласти край війні в Україні, якби відкинули вбік розбіжності і діяли спільно.

Він упевнений, що Китай здатний зіграти «величезну роль» у вирішенні конфлікту, оскільки Москва дуже залежить від свого експортного ринку. Таким чином президент України погодився з думкою президента Фінляндії Александра Стубба, який заявив, що «Росія зараз так залежить від Китаю», і що «один телефонний дзвінок від голови КНР Сі Цзіньпіна розв’язав би кризу» в Україні.

Також Зеленський спростував, що українські та російські сили зайшли в глухий кут на полі бою. За його словами, українські військовослужбовці перебувають у кращому становищі з точки зору живої сили, ніж кілька місяців тому, і новий наступ — це питання озброєння бригад.

Крім того, хоча президент України і похвалив схвалену допомогу США на суму 61 мільярд доларів, він акцентував, що військовій техніці потрібно надто багато часу, щоб дістатися до фронту.

«Це найбільша трагедія цієї війни: між рішенням і реальним фактом на нас чекає дуже-дуже-дуже довге очікування», — сказав Зеленський.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top