Новини

Володимир Зеленський та Джо Байден провели спільну прес-конференцію за підсумками переговорів

300 днів народ України показує росії та усьому світу свою сталеву сутність

21 грудня 2022 року президент України Володимир Зеленський відвідав Сполучені Штати. Під час візиту він прибув до Білого дому , де зустрівся з американським президентом Джо Байденом.

Це перший закордонний візит Зеленського із початку повномасштабного вторгнення РФ до України.

«300 днів триває неспровокований, несправедливий широкомасштабний напад на народ України. 300 днів народ України показує Росії та всьому світу свою сталеву сутність та незламну впевненість у боротьбі за свою країну. Американський народ готовий захищати свободу від агресії. Ми надаємо системи ППО, артилерію, боєприпаси. Спочатку американці разом із партнерами у всьому світі підтримували Україну», — Байден.

Основні заяви президента США:

 • Україна отримає військову допомогу на $1,85 млрд, що включає системи ЗРК Patriot.
 • Україна перемогла у битві за Київ, Харків, Херсон – Україна перевершила очікування Росії.
 • Очікуємо на підписання $45 млрд додаткової допомоги для України
 • Путін не має наміру боротися за мир. Ми маємо чітко сказати, що зробила Росія. Вона навмисне напала на критичну та громадянську інфраструктуру України. Росія використовує зиму як зброю.
 • майже 2000 танків, понад 800 артилерійських систем та 2 млн снарядів було надано Україні.
 • Американський народ з вами і буде з вами стільки, скільки потрібно.
 • Я ще не бачив, щоб НАТО або ЄС були більш згуртованими, ніж зараз.

«Ми даємо Україні те, що потрібно, щоб вона захистила себе і була успішною на полі бою. Я витратив кілька сот годин один-на-один з главами держав європейських країн, пояснював їм, чому в їхніх інтересах підтримувати Україну. Вони повністю це розуміють — і вони не бажають починати війну з Росією. Вони можуть уникнути війну, якщо вони нададуть допомогу Україні, щоб вона перемогла на полі бою», — Джо Байден.

Президент Зеленський підтвердив передачу Україні ЗРК Patriot:

Це важливий крок у створенні повітряного щита для України.

«Обговорюємо подальший санкційний та юридичний тиск на державу-терориста. Росія має відповідати за все, що робить проти нашої держави, проти наших людей, проти всієї Європи та вільного світу».

Основні заяви президента України:

 • Я повертаюся додому з чудовими новинами, з новою зброєю на $2 млрд і ППО Патріот.
 • Посилення ППО позбавить державу-терориста її головного інструменту – терору.
 • Дякую за 45 мільярдів допомоги, сподіваюся, що ця велика підтримка буде прийнята Конгресом.
 • Маємо чітке бачення, як в найближчі місяці буде покращена наша оборонна спроможність.
 • Росія буде вільна, коли переможе Кремль у своїй голові. Ми маємо перемогти Кремль на полі бою.
 • Ми не просимо американських військових боротися замість нас. Я хочу запевнити вас, що українські військові можуть чудово керувати американськими танками та літаками теж.
 • Іран відправляє Росії озброєння, які руйнують нашу критичну інфраструктуру. Один терорист знайшов іншого. Їх треба зупинити.
 • Російська тиранія втратила контроль над нами. Вона не впливатиме на наші уми…

«За 300 днів ми розпочали справді новий етап у наших відносинах – Україна та США. Ми вийшли на рівень реального союзництва, наповненого змістом», — Володимир Зеленський.

«Який меседж я можу передати Путіну з огляду на які жахи він приніс на нашу землю? Чому ми повинні надсилати йому повідомлення? Він має бути зацікавлений у тому, щоб урятувати щось, що залишилося від культури його країни. Я стою разом із президентом США Джо Байденом. Я його поважаю як людину. Для мене це суб’єкт, історична особистість. Йому я можу слати меседжі. Щодо Путіна – у 2019 році у нас була Нормандська зустріч. Тоді ми посилали максимальні меседжі Путіну, щоб у жодному разі не було повномасштабного вторгнення. Щоб були дипломатичні рішення. Він усім брехав. Які меседжі йому можна слати? Він більше не є суб’єктом у цивілізованому світі».

Зеленський додав, що для нього справедливий мир — це відсутність компромісів щодо нашої території та відшкодування усіх збитків.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top