Новини

Вимоги Путіна до України суперечать Статуту ООН — Держдеп США

США

У Державному департаменті Сполучених Штатів розкритикували так званий «мирний план» лідера Кремля Владіміра Путіна, відзначивши неготовність РФ до серйозних дискусій щодо миру в Україні. Про це під час брифінгу сказав речник американського Держдепу Метью Міллер.

Представник зовнішньополітичного відомства США назвав заяву господаря Кремля «черговою максималістською заявою», в якій той закликав Україну віддати ще більше своєї суверенної території, ніж та, що наразі окупована Росією.

«Жодна відповідальна країна не може сказати, що це є розумною основою для миру. Це суперечить Статуту ООН. Це суперечить елементарній моралі. Це суперечить елементарному здоровому глузду» – зазначив Міллер.

Він зауважив, що РФ не готова до будь-яких серйозних, добросовісних розмов.

«Для Росії це особливо очевидно, оскільки вона продовжує свої бомбардування критичної інфраструктури України, загрожує кораблям у Чорному морі та примусово переселяє десятки тисяч українських дітей», – вказав Міллер.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top