Новини

Війна в Україні може тривати десятиліття через Крим – WP

Війна в Україні ризикує розтягнутися на десятиліття через тимчасово окупований Крим. Жодна зі сторін не збирається поступатися острівом, що робить мирне врегулювання неможливим.

Про це пишуть журналісти порталу The Washington Post

За словами репортерів, така позиція обох сторін загрожує багаторічною затяжною війною.

Саме в Криму в лютому 2014 року, а не в лютому 2022 року, почалося вторгнення Росії та окупація України. А президент України Володимир Зеленський наполягає на тому, що лише повернення Криму завершить війну, коли Україна переможе своїх російських загарбників.

Але для президента Росії Володимира Путіна анексія Криму стала опорою його спадщини, яка розвалиться, якщо він втратить півострів. Путін зазначив, що будь-які спроби України повернути Крим перетнуть червону лінію, яку він не потерпить.

При цьому окремі західні офіційні особи сподіваються, що угода про статус Криму здатна стати «ключом до припинення війни». Вони побоюються, що початок бойових дій на півострові може змусити Путіна вдатися до рішучих заходів, наприклад, застосувати ядерну зброю.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top