Новини

Відключення електроенергії в Україні

Названо регіони, де не буде світла

Зазначається, що обмежувати споживання електроенергії найбільше необхідно у вечірній час, коли традиційно спостерігається пік споживання за добу.

«Сьогодні у зв’язку з пошкодженням ракетних обстрілів магістральних електромереж Київського регіону НЕК «Укренерго» запровадило графік аварійних відключень споживачів у Києві, Чернігові, Черкасах та областях, а також Житомирі», — про це повідомляє прес-служба НЕК «Укренерго» Facebook.

«Укренерго» закликає мешканців зазначених регіонів не включати потужні електроприлади під час вечірнього піку споживання.

«У зв’язку з цим закликаємо жителів Київської області та регіонів, де зараз діє графік аварійних відключень, добровільно зменшити споживання електроенергії у вечірні години – з 17:00 до 22:00. Рекомендуємо включати потужні побутові електроприлади, такі як пральні машини, бойлери, кондиціонери і т.п., лише вночі, коли рівень споживання в енергосистемі найнижчий», — зазначили у компанії.

Також повідомляється, що в Дніпропетровській області вводять режим тотальної економії електроенергії.

В області є влучення з енергетичної інфраструктури у Павлоградському та Кам’янському районах, — Резніченко

За словами глави ОВА, є серйозні руйнування. Багато населених пунктів залишилися без світла.

У зв’язку з цим в області запроваджується режим тотальної економії електроенергії, щоб могли працювати лікарні, транспорт та інша важлива соціальна інфраструктура.

Третина Львова знову без світла, — мер міста Садовий

Також місцеві жителі повідомляють про проблеми з мобільним зв’язком, він ловить у певних місцях.

Так само в Харкові вводять обмеження на електроенергію

Частково можуть бути знеструмлені будинки у Салтівському, Київському та Індустріальному районах Харкова.

У Вінницькій області запроваджується режим тотальної економії електроенергії, 242 населені пункти залишилися без світла, — голова ОВА Борзов

Також у Черкаській області розпочалися віялові відключення, повідомляє голова ОВА Табурець. Він закликав мешканців мінімізувати вечірнє споживання електроенергії.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top