Новини

Вадим Скібіцький розповів, коли очікується вирішальний момент у російсько-українській війні

Весна та початок літа будуть вирішальними у війні

Весна та початок літа будуть вирішальними у війні, розв’язаній Росією проти України, заявив представник ГУР МОУ Вадим Скібіцький в інтерв’ю виданню Delfi. Він також розповів, чи велика ймовірність нової спроби нападу росіян на Київ.

«Весна та початок літа будуть вирішальними у війні. Якщо великий наступ Росії, який запланований на цей час, провалиться, це стане крахом Росії та Путіна», – заявив Скібіцький.

За його словами, у Луганській та Донецькій областях йтимуть важкі та вирішальні бої. При цьому новий напад росіян на Київ із боку Білорусі, як зазначив Скібіцький, є малоймовірним. Те саме стосується активних бойових дій на півдні України. Там, за словами Скібіцького, окупанти більше переймаються обороною Криму.

Різні експерти дають різні оцінки щодо кінця війни. Вадим, яка ймовірність, що війна закінчиться 2023 року?

«Ми поки що не можемо заглядати далеко, ми повинні пройти перший етап — весну та початок літа. Ми бачимо, до чого веде ця війна: змінилося російське військове керівництво, закінчився перший етап мобілізації, російська армія перегруповує. Наша оцінка проста: основна активність російської армії розгортатиметься на Донецькому та Луганському напрямках».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top