Новини

У Таїровській ОТГ депутат організовує важливі тренінги для мешканців

Команда депутата Таїровської ОТГ Одеського району Дмитра Кривого, незважаючи на воєнний час, намагається максимально підтримати мешканців, проводячи різні важливі тренінги та організувавши гуманітарний центр зі збирання допомоги для вимушених переселенців.

Як розповів Дмитро Кривий, сьогодні провели чергову лекцію для підлітків з фінансової грамотності — «Легкі гроші (кредити, ломбарди, ставки он-лайн) які помилки не варто робити», яку вдалося організувати за підтримки наших друзів — лектора Олега Єфремова з Одеського клубу. Фрегат» та Анастії Ковальчук, яка надала приміщення.

«Ми намагаємося допомогти та підтримати мешканців нашої громади у цей непростий час. Тому ми організували серію тренінгів-лекцій з різних тематиків для різних вікових груп, з важливих на сьогодні питань, — розповів Дмитро Кривий. — Сьогодні підлітки отримали важливу інформацію щодо фінансової грамотності від нашого лектора Олега Єфремова».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top