Новини

В Офісі президента відповіли на план Трампа щодо України: поступок територіями не буде

Ермак

Україна не готова йти на компроміс із Росією та відмовлятися від будь-якої території

Україна не готова йти на компроміс із Росією та відмовлятися від будь-якої території, щоб припинити війну, сказав глава Офісу президента Андрій Єрмак. Так він відповів на запитання щодо заяви кандидата в президенти США Дональда Трампа про те, що він може швидко припинити війну. Про це повідомляє Reuters.

Єрмак під час візиту до Вашингтона заявив журналістам, що Київ прислухається до будь-яких порад щодо досягнення «справедливого миру».

«Але ми (не) готові піти на компроміс щодо дуже важливих речей і цінностей… незалежності, свободи, демократії, територіальної цілісності, суверенітету», — сказав він.

На запитання, як Україна оцінює заяву Трампа про те, що він впорається з війною, Єрмак сказав: «Чесно відповім: не знаю. Подивимося».

Україна наполягатиме, щоб нова адміністрація продовжувала надавати їй підтримку, сказав глава ОП, додавши, що Україна вже має підтримку двох партій і американського народу.

«Це буде … рішення американського народу. Ми будемо поважати цей вибір», — сказав Єрмак про президентські вибори 5 листопада.

Сьогодні Politico написало, що Трамп нібито розглядає можливість укладання угоди, згідно з якою НАТО зобов’язується не розширюватися на схід — зокрема, на Україну та Грузію, а також введе переговори з Путіним про те, яку частину української території Москва зможе забрати собі.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top