Новини

В Одесі вшанували пам’ять захисників України

V Odesі vshanuvali pam’yat zakhisnikіv Ukraїni 11

З нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави в Одесі відбулось покладання квітів та траурна церемонія.

У заході прийняли участь Одеський міський голова Геннадій Труханов, перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, заступник голови Одеської ОДА Дмитро Радулов, представники духовенства та громадський організацій.

Святі отці прочитали спільну молитву в пам’ять про загиблих воїнів України, а представники влади поклали квіти до дошки пошани полеглим.

Дату 29 серпня було обрано невипадково, оскільки її приурочено до подій на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат. У 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів.

За офіційними даними, під час Іловайської операції (7-29 серпня 2014 року) і подальшого розстрілу в так званому «зеленому коридорі» загинуло 366 українських воїнів, 429 – отримали поранення різного ступеню тяжкості, 128 потрапили в полон, а 42 вважаються зниклими безвісти.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top