Новини

В Міноборони позитивно оцінили мобілізацію в Україні

всу

Мобілізація в Україні триває і її темпи останнім часом значно зросли, повідомив в ефірі телемарафону речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін.

«Можемо говорити однозначно, що зараз зросла кількість людей, які мобілізовуються. Зараз процес набув інакшої інтенсивності, ми не можемо розкривати цифри, однак динаміка позитивна і це не може не тішити», – сказав Лазуткін.

Він також пояснив, що наразі нові мобілізовані ще не опинилися у війську, оскільки для цього потрібен час. Зокрема на проходження ВЛК, отримання мобілізаційного розпорядження та проходження навчання.

«Однак процес триває і ми можемо розраховувати, що ці люди допоможуть боронити Батьківщину. І це дуже важливо, оскільки ми знаємо, що на передовій дуже непроста ситуація, багато військових є виснаженими, потребують ротації», – додав Лазуткін.

Крім того, речник Міноборони прокоментував результати рекрутингу до війська, який проводять окремі бригади – за його словами, кількість бажаючих самостійно піти до війська також збільшилася. 

«Українцям притаманне бажання вирішувати власну долю самостійно, бажання підходити відповідально до того, яким буде їхнє майбутнє. І зважаючи на те, що рекрутинг – це про визначеність. Коли людина знає, в якому підрозділі вона буде служити, де вона буде застосовувати свої знання та вміння. Кількість людей, які підписують контракти зараз значно зросла», – зазначив Лазуткін.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top