Новини

В Кремлі відреагували на Саміт миру

песков

Прессекретар глави РФ Дмитро Пєсков заявив, що нібито результативність Глобального саміту миру, на який країну-агресора Росію не запросили, «наближається до нуля».

«Це була широко поширена точка зору на цьому заході, багато хто з них (учасників Саміту — ред.) саме підтверджували розуміння безперспективності будь-яких серйозних субстантивних обговорень без присутності нашої країни. Це ми теж відфіксували».

Насправді ж лише Туреччина пошкодувала, що на Саміт миру не запросили Росію. Міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан висловив думку, що участь Росії в Глобальному саміті миру зробила б захід «більш орієнтованим на результат».

Пєсков також підкреслив, що у Росії не зіпсуються відносини з Угорщиною, Сербією і Туреччиною, чиї представники підписали підсумковий документ конференції.

«Ми, зрозуміло, братимемо до уваги позицію, яку зайняли ці країни, для нас це важливо. І ми будемо продовжувати роз’яснювати їм нашу аргументацію», − повідомив Пєсков.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top