Івано-Франківськ

В Івано-Франківську офіційно заборонили російськомовні пісні

Після вуличного конфлікту в Івано-Франківську, коли місцевий житель напав на музикантів через виконання пісні російською мовою, мер заборонив співати російською у місті.

«Не допускається публічне виконання творів російською мовою, у тому числі, які можуть спричинити розпалювання міжнаціональної, етнічної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, або ж дискримінації прав і свобод людини мають нецензурний характер», — зазначив мер міста Руслан Марцінків.

Контролюватиме виконання цих вимог Муніципальна інспекція та правоохоронні органи.

Також Марцінків доручив врегулювати роботу вуличних музикантів.

«Сьогодні рішенням виконкому впорядковуємо організацію вуличних мистецьких виступів у місті. Зокрема узгодили: на певних локаціях артист чи група можуть безперервно виступати не довше за дві години без встановлення будь-яких сценічних конструкцій», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що має бути перерва між виступами не менше 30 хвилин. Також вуличні виступи різних артистів чи груп можна проводити з відривом щонайменше 100 м друг від друга.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top