Новини

В іспанській нерухомості екс-військкома Борисова провели обшуки: майно заарештовано

Працівники Державного бюро розслідувань спільно з місцевою поліцією провели обшуки в іспанській нерухомості колишнього начальника Одеського обласного ТЦК та СП Одеси Євгена Борисова. Про це повідомляє ГБР.

Проти колишнього військкома порушено кримінальне провадження за кількома статтями за фактами незаконного збагачення. ГБР затримало екс-чиновника у липні 2023 року, суд помістив його під варту. Того ж місяця підозрюваного було звільнено з військової служби.

У ході розслідування було встановлено, що він придбав два об’єкти нерухомості в місті Марбелья провінції Малага Королівства Іспанія.

Зокрема, у грудні 2022 року він організував покупку на ім’я своєї матері будинку вартістю понад 4 млн. євро, загальною площею 857 кв. м на земельній ділянці 1530 кв. м.

Також у лютому 2023 року він придбав разом зі своєю дружиною офісне приміщення вартістю понад 500 тис. євро загальною площею 223,9 кв. м.

«13 грудня 2023 року на підставі направленого Державним бюро розслідувань запиту про міжнародну правову допомогу Національною поліцією Королівства Іспанія за участю працівників Головного слідчого управління ДБР проведено обшуки у придбаній родичами військкома віллі та офісному приміщенні.

У ході обшуків вилучено документи, що засвідчують право володіння та розпорядження вищезазначеним майном членами його сім’ї.

На підставі зібраних доказів та запиту ГБР компетентним органом Королівства Іспанія було накладено арешт на ці віллу та офісне приміщення”.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top