Новини

В Бразилії після масових заворушень затримали екс-міністра

anderson-torres

Екс-міністра юстиції Андерсона Торреса підозрюють у змові з прихильниками бувшого президента Болсонару, які зчинили заворушення після поразки Болсонару на виборах.

Андерсона Торреса, який обіймав посаду міністра юстиції за колишнього президента Бразилії, заарештовано у суботу, 14 січня, в рамках розслідування його причетності до заворушень, що почалися після поразки Жаїра Болсонару на президентських виборах, повідомило інформагентство AFP.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, Торреса затримали в столиці Бразилії після повернення зі США, де він перебував під час заворушень. Верховний суд видав ордер на його арешт за підозрою у змові з бунтівниками. Новий міністр юстиції Флавіо Діно попередив свого попередника, що тому потрібно до понеділка добровільно повернутися в країну, інакше Бразилія вимагатиме депортувати його.

В будинку Торреса знайшли документ із планами «виправити» результати президентських виборів. Окрім того, Федеральний верховний суд Бразилії підозрює екс-президента Жаїра Болсонару в організації погромів в столиці країни.

Нагадаємо, 30 жовтня в Бразилії пройшов другий тур президентських виборів, на яких з результатом 50,9 відсотка проти 49,1 відсотка голосів переміг Луїс Інасіу Лула да Сілва. 8 січня близько 5 тисяч прихильників Болсонару увірвалися в урядові будівлі в столиці, спорудили в них барикади, нападали на поліцейських із застосуванням каміння і палиць.

В країні було оголошено режим надзвичайної ситуації, силовики придушили заворушення за допомогою водометів, сльозогінного газу і світлових гранат. Сам Болсонару під час заворушень перебував у Флориді.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top